0
صفحه اصلی     معرفی     محصولات     خدمات     تازه‌های خبری     مطالب آموزشی و مفید     پیشنهادات و انتقادات     قوانین و مقررات     تماس با ما    
دما نوین

فروشگاه دما نوین

(آردل)

اینستاگرامتلگرام
صفحه اصلی / قوانین و مقررات

برای آنکه خرید کالاهای مورد نیاز شما مشتریان عزیز از فروشگاه اینترنتی دما نوین در الویت قرار بگیرد و با اطمینان و اعتماد هرچه بیشتر ما را به عنوان الویت اول خرید خود انتخاب کنید این فروشگاه وظیفه‌ی خود می‌داند تا قوانین خود و همچنین قوانین مشروط در فروش اینترنتی را بیان کند؛ در همین راستا قوانین و مقررات فروش این فروشگاه و خرید یک محصول از ما را به عنوان یک معامله دو طرفه در زیر مشاهده می‌کنید:

۱) فروشگاه دما نوین موظف است با توجه به شرایط جاری اقتصاد در بازار خرید و فروش کشور در صورت ثبت سفارش مشتری و عدم موجودی کالا، در حداقل مدت زمان سپری شده از ثبت سفارش تا زمان پی بردن همکاران ما از نبود کالا در انبار سفارش را کنسل و تمام مبلغ دریافتی را به حساب مشتری واریز نماید.

۲) فروشگاه دما نوین در مسیر رونق اقتصاد کشور، تبلیغ و فروش هر چه بیشتر محصولات موجود در داخل بازار و نیل به هدف رسیدن به ثبات همگانی قیمت‌ها در سراسر کشور خود را به عنوان یک نماینده‌‌ برای ارائه، تبلیغ و در نهایت فروش انواع محصولات تولید کننده‌های داخل کشور با برند ایرانی و شرکت‌ها‌ی مجاز واردات محصولات و برندهای خارجی می‌داند و مفتخر است که در این راه پیشقدم شده به همین دلیل ما خود را موظف می‌دانیم که محصولات خود را به قیمت روز در بازار و حداقل سود ممکن به فروش رسانده و قیمت‌های ارائه شده با وضعیت روز بازار مطابقت داشته و به کاملا روزرسانی شده باشند.

۳) تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه دارای گارانتی معتبر شرکت تولید کننده می‌باشند و تمامی این شرکت‌ها برای هر محصول خود که در بازار موجود است موظف به پاسخگویی در قبال گارانتی ارائه شده به مشریان گرامی فروشگاه می‌باشند.

۴) مشتریان عزیز باید بدانند که محصول خریداری شده دارای گارانتی به مدت مشخص و شامل موارد مشخص توسط شرکت ارائه شده می‌باشد و نباید انتظاری غیر از موارد مشخص شده داشت چنانکه در چنین مواردی شرکت‌ها هیچ مسئولیتی در قبال پاسخگویی به گارانتی مورد نظر نخواهند داشت (به عنوان مثال جابجایی توسط خود مصرف کنندگان، ضربه دیدن در محل، مشکلات ناشی از نوسانات برق و غیره ...) در نتیجه مشتریان عزیز موظف هستند در هنگام خرید موارد شامل گارانتی محصول مورد نظر را خواستار باشند بدین ترتیب شرکت‌ها نیز موظف شده جزییات گارانتی محصول خود را به همگان ارائه دهند.

۵) شرکت‌های تولید کننده در مورد نرخ گذاری محصولات خود با توجه به قیمت و ارزش ارز در بازار مسئول بوده در نتیجه در رابطه با نوسانات مختلف قیمت محصولات موجود در بازار در هر زمان موظف به پاسخگویی به مشتریان و فروشندگان محترم می‌باشند.

۶) فروشگاه موظف است جنس خریداری شده توسط مشتریان گرامی خود را کاملا ایمن و سالم در محل مورد درخواست آنها تحویل دهد در صورت تخطی واشتباه تحویل دهنده‌های خود موظف به پاسخگویی به مشتریان بوده و موظف است جنس خود را مرجوع نماید.

۷) تولید کنندگان و همکاران محترم موظف هستند در صورت بروز هر نوع مشکل از سمت تولید و کنترل کیفیت خط تولید خود مورد را پیگیری و جنس خود را مرجوع کنند.

۸) مشتریان گرامی باید بدانند قیمت هر محصول با حداقل سود توسط فروشگاه دما نوین در بازار ارائه می‌شوند و هیچ گونه تخفیفی بدون اعلام قبلی فروشگاه برای هیچ محصولی وجود ندارد، همچنین فروشگاه دما نوین هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال قیمت حمل کالا به عهده ندارد و تمام تعرفه‌ها با توجه به تعرفه‌های دولتی حمل و نقل می‌باشد.

در آخر باید بگوییم از اینکه فروشگاه دما نوین را به عنوان خرید محصول خود انتخاب کرده‌اید نهایت تشکر را داریم و همکاران ما در فروشگاه اعلام می‌کنند که حسن نیت خود را در قبال این انتخاب به اثبات برسانند، امید است که با یاری شما عزیزان و اعتماد روز افزون به ما مسیر جدیدی در فروش و عرضه کالا ایجاد شود که باعث رونق در بخش تولید، توسعه اقتصاد در بخش داخلی و رضایت هرچه بیشتر مصرف کنندگان شود.

یادمان باشد وجود هر مصرف کننده باعث پیدایش یک چرخ در پیشرفت اقتصاد یک کشور است، با وضع قوانین و اجرای آن رضایت مصرف کننده را بدست آوریم. همچنین باید در نظر داشت تا قانونی ثبت نشود، عدالت و انصاف برقرار نخواهد شد در نتیجه رضایتی نیز ایجاد نخواهد شد.

ما آمده ایم تا نبض بازار را جابجا کنیم و لبخند رضایت یک خرید مطمئن را بر لب‌های شما عزیزان بیاوریم. 

معرفی فروشگاه دما نوین تماس با فروشگاه

فروشگاه دما‌ نوین (آردل) با بیش از ۲۷ سال سابقه در زمینه‌ی فروش و خدمات پس از فروش سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و تهویه مطبوع آماده‌ی همکاری جهت نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی این تجهیزات در کوتاه‌ترین زمان در انواع واحدهای مسکونی، اداری و تجاری به شما عزیزان می‌باشد.

                  

آدرس ما: تهران، میدان انقلاب اسلامی، خیابان کارگر جنوبی، نبش چهارراه لبافی‌نژاد، پلاک ۱۲۳۳، فروشگاه دما نوین (آردل)
تلفن:  ۶۶۴۶۴۴۵۹ 
فکس: ۶۶۹۷۲۶۳۳
همراه:  ۰۹۱۲۳۳۰۵۰۶۵   شهرام آقایی
همراه:  ۰۹۱۲۹۲۴۹۱۹۴    آرام آقایی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه دما نوین می‌باشد. طراحی سایت : ایران طراح